top of page
"Pomáham ľuďom spraviť ich svet krajší"
      Bývanie je súčasťou života každého z nás. S dizajnom ako takým sa stretávame na každom kroku, vnímame ho a pôsobí na nás priamo aj nepriamo.
      Odmala ma fascinovala architektúra a preto som sa pred niekoľkými rokmi začal venovať práve interiérovému dizajnu, študoval som literatúru, učil som sa v rôznych 3D programoch, absolvoval som kurzy zamerané na dizajn a farby.
...nie som architekt, som dizajnér...
      Najlepšia forma prezentácie sú spokojní klienti a samotná práca, preto je táto stránka venovaná práve mojim vybraným projektom, o ktoré by som sa s Vami rád podelil.
      Zameriavam sa na moderný, nadčasový dizajn, pričom rád používam čisté línie a kvalitné materiály. Verím, že každý priestor môže byť odlišný, presne tak ako klient sám. Ku každému projektu pristupujem osobite, podľa zadefinovaných potrieb a požiadaviek klienta. 
"Rozdiel sa skrýva v detailoch. Detaily tvoria jedinečný výsledok"
      Je veľmi dôležité aby si klient vybral toho správneho interiérového dizajnéra prípadne interiérové štúdio. Moje odporúčanie pre Vás, spravte si prieskum, pozrite si portfólio kde sú vybrané práce interiérového dizajnéra alebo štúdia a na základe toho si zvoľte komu zveríte do rúk svoje bývanie. Medzi klientom a dizajnérom musí preskočiť akási iskra, až potom môže všetko fungovať.     
Matej Gonda
matej gonda

návrh interiéru a 3D vizualizácie

bottom of page